З початку переслідування УПЦ ми не отримали жодної визначної перемоги на фронті

19 Октября 2023 09:41
1433
Власть преследует Церковь. Фото: УПЦ Власть преследует Церковь. Фото: УПЦ

Поки країну не ділили за релігійною ознакою, доти і могли похвалитися дивними успіхами, як-от звільнення Херсону чи Харківської області. А тепер пшик.

Один розвідник ЗСУ (більше 20 років військовий) у розмові зі мною сказав так: "З моменту початку жорсткого переслідування і наклепів на УПЦ ми не отримали жодного стратегічного просування і жодної визначної перемоги. Тільки дурні у владі цього не помічають. Пішли проти Церкви Христової і маємо тепер тупотіння на місці, а то і гірше.. Поки країну не ділили за релігійною ознакою, доти і могли похвалитися дивними успіхами, як-от звільнення Херсону чи Харківської області. А тепер пшик."

Якщо завтра нащадки комуністів, нові сталіністи та ленінці таки проголосують за заборону УПЦ, мільйони українців втратять своє право на вільне сповідування своєї віри. Ми скотимося у гнилу радянщину, хоча ми туди котимося вже чимало часу.

Завтрашній день покаже чи відрізняємося ми хоч трохи від РФ. Якщо проголосують - то тим самим підтвердять, що всі вони мислять так само, як Путін і ті, що з ним. 

Чи буде тоді причина у вірянина УПЦ боротися за таку владу? Чи нам чекати ще одного великого розсіяння українців по світу подалі і від тероризму РФ і від безумства місцевих князьків?

Все можливе.

З початку переслідування УПЦ ми не отримали жодної визначної перемоги на фронті фото 1

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также