На Волині священика з дітьми виселяють з будинку

18 Июня 2015 13:09
2918
На Волині священика з дітьми виселяють з будинку

Отець Ростислав розповідає, що в суботу, 23 травня, на подвір’я його будинку зайшли представники місцевої сільради та землеміри, і без будь-яких пояснень почали вимірювати територію. Про це пише офіційний сайт УПЦ, з посиланням на місцеві ЗМІ. Священику непрохані гості дали тиждень на виселення. За його словами, в обхід усіх законодавчих норм, прихильники «київського патріархату», на чолі з депутатом Волинської обласної ради, місцевим бізнесменом Андрієм Тураком хочуть забрати його будинок. Як виявилося, якимось дивним чином, і земля, і сам будинок вже передані у власність так званої УПЦ КП.

Православна громада села встала на захист свого настоятеля і 24 травня направила лист голові Угринівської сільської ради, з вимогою справедливого ставлення до віруючих різних конфесій. Голові сільради нагадали про захоплення храму, яке відбулось у вересні минулого року, віруючі розповіли, що «оскільки задоволення своїх релігійних потреб, вони не можуть здійснювати в храмі, то збираються в будинку священика», тож «залишити у спокої священика і їх молитовний дім» було б в даній ситуації цілком доречно.

Голова Угринівської сільської ради своєю відповіддю здивував громаду. Повідомив, що не володіє інформацією про захоплення храму та втручатися в дану справу не буде. А те, що священик з родиною 17 років був прописаний у церковному будинку від виселення його не врятує.

В цій непростій ситуацій отцю Ростиславу вирішили допомогти небайдужі люди. В соціальній мережі фейсбук було опубліковано повідомлення: «Предлагаю чадам Православной Церкви, а также всем неравнодушным людям поддержать семью священника Ростислава Сапожника из села Угринов Волынской области».Гроші клірику УПЦ потрібні на елементарне, потрібно кормити сім’ю. «Деньги также нужны для приобретения необходимых для храма и Богослужения предметов, в частности небольших подсвечников, небольшого напрестольного креста и облачения», - пишуть волонтери.

Номер картки отця Ростислава - Приватбанк 5169 3305 0198 0103

Номер мобільного телефону  - +38 (095) 808-21-25

{gallery}09-07-2015-201:280:200::{/gallery}

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также