Бойня в селе Катериновка. Свидетельства потерпевших. Часть 2

24 Сентября 2015 09:10
3868
Бойня в селе Катериновка. Свидетельства потерпевших. Часть 2

Люди, пострадавшие от неправомерных действий Правого Сектора и сотрудников МВД Тернопольской области, продолжают раскрывать подробности событий вокруг захвата храма в селе Катериновка Кременецкого района. Захват и избиение людей произошли 21 сентября 2015 года.
 
Участники интервью:
Алена Анатолиевна Козыцька, жительница села, прихожанка УПЦ
Вадим Зализныцький, учащийся Почаевской духовной семинарии
Анатолий Мацкаль, учащийся Почаевской духовной семинарии
 
«Я не знаю, як жити! Я боюся повертатися додому, боюся ночувати вдома. Це було побоїще, неозброєних людей, жінок, молодих семінаристів, хлопців по 16 років просто забивали. Ми жінку витягували всю в крові. І міліція нічого не зробила, аби нас захистити. Навпаки, браталася з Правим Сектором. Як це можливо?! Нас ніхто не захищає! Вони вдерлися до мене додому, вони били людей кийками, обзиваючи сепаратистами та москалями! За що? За те, що я тут народилася й 70 років живу?! Це не та Україна, яку ми чекали всі ці 25 років!» - Олена Миколаївна Козицька, мешканка села Катеринівка, пенсіонерка, потерпіла 
 
"Я дізнався, що в Катеринівці захоплюється храм. Коли ми приїхали, то ми почали молитися. Нас не пускали до храму, на сходах храму стояв Правий сектор, працівники міліції, люди в камуфляжі, які не представилися. Був також начальник міліції, який розмовляв з батюшкою. За декілька хвилин нас почали бити, я впав і мене вже добивали на землі. Далі я вже не пам'ятаю. Мене доставили до лікарні і зашили рану".
 
"Ми приїхали підтримати людей в село Катеринівку, коли ми приїхали, то побачили дуже багато людей з Правого сектору, нацгвардії. Під час того як ми йшли, молились. Після того як прийшли до храма, стали просити, щоб нас пустили на територію храму. Однак нам вчинили опір і не пустили. Раптом вони почали наступати на нас. Били дубинками, застосовували сльозогінний газ. Притиснули до паркану і били не розбираючи по чому. Били і ногамами. Навіть працівники міліції били, включаючи начальника. Представники Київського Патріархату при цьому казали: "так вам і треба, навіщо ви сюди приїхали?".
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку, чтобы сообщить об этом редакции.
Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter или эту кнопку Если Вы обнаружили ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите эту кнопку Выделенный текст слишком длинный!
Читайте также